Szybsze kodowanie (POMOCY)

TNW

New Member
Wszystko działa mi w obs świetnie tylko gdy zaczynam szybko latać na creativie w mc to w obs pisze mi coś, że bym ustawił szybsze kodowanie czy coś. I w fragmencie kiedy się to wyświetla to mi tak trochę w nagraniu laguje mimo, że nie zmniejsza się wartość FPS. Czym to jest spowodowane, POMOCY!?
 

Tomasz Góral

Active Member
Dołącz plik logów.
Z twojego opisu wynika, że masz źle ustawione kodowanie i w czasie większego obciążenia, pojawia się problem.
 

TNW

New Member
A jak to zrobić bo nie jestem zorientowany w tym temacie. Albo jakiś poradnik na yt czy coś?
 

sandrix

Member
 

TNW

New Member
Proszę, ale już znalazłem kilka pomysłów sprawdzę czy działają. Dawajcie jak macie jakieś pomysły. Na pewno nie pogardzę. Sorry, że tak niezrozumiale napisałem 1 wiadomość ale było późno i byłem zmęczony. Napiszę to jeszcze raz tylko porządnie.
 

TNW

New Member
Wszystko działa mi w obs, świetnie tylko, gdy zaczynam szybko latać na creativie w mc to mi w obs pisze ,, Zbyt wolne kodowanie. Włącz szybsze kodowanie." czy jakoś tak. I w fragmencie, kiedy się pojawi, mi tak trochę w nagraniu laguje mimo, że nie zmniejsza się wartość FPS. Czym jest problem, POMOCY!?
 

Tomasz Góral

Active Member
Wszystko działa mi w obs, świetnie tylko, gdy zaczynam szybko latać na creativie w mc to mi w obs pisze ,, Zbyt wolne kodowanie. Włącz szybsze kodowanie." czy jakoś tak. I w fragmencie, kiedy się pojawi, mi tak trochę w nagraniu laguje mimo, że nie zmniejsza się wartość FPS. Czym jest problem, POMOCY!?
Bo masz strasznie słabe CPU, możliwości: zmniejsz rozdzielczość, fps, bitrate.
 

TNW

New Member
Czyli nie da się nic na to poradzić tylko lepszego kompa kupić albo procka zmienić?
 
Top