OBS nie działa

wenazem

New Member
Obs działał około 8:00 i nagrywałem minecrafta a gdy wyłączyłęm obs i chciałęm ponownie o 9:00 to sie włączało okno i wyłączało w ułamku sekundy aw menedżerze zadań pokazywało obs64.exe w procesach w tle gdy próbuj drugi 3 4 5 raz to pokzuje okno że jest już urochominy a gdy kliknę uruchom mimo to sie dzieje to samo co za pierwszym razem (ekranęm instalować od nowa i to nic niedało) nie zmieniałem żadnych kart graficznych ani nic ao 800 działął
 
Back
Top