My OBS can't turn on... - nie mogę włączyć OBS'a...

Bułka

New Member
PL:

Tak jak w tytule jest napisane, nie wiem z jakiego powodu OBS na moim komputerze nie może się włączyć. Uwielbiam OBS dlatego nie wyobrażam sobie zbytnio życia bez niego :)

Wygląda to tak: zawsze OBS normalnie mi się włączał tak jak zawsze, lecz nagle coś się popsuło. Po prostu jak go włączam tak jak zawsze, to się nie włącza. Lecz podczas tego pojawia się w menedżerze zadań w zakładce "usługi" jakby próbował się włączyć. Również mogę dodać, że moja kamera się świeci podczas próby odpalenia programu. Proszę o pomoc, OBS włączam jako administrator w czym dodatkowo we właściwościach jest zaznaczone "Uruchamiaj w trybie zgodności z Windows 7".

PARAMETRY KOMPUTERA:
• Windows 7 Ultimate 64 bit
• 8 GB Ram
• Procesor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @ 2.66 GHz, 2670 MHz
• Procesor 4 rdzeniowy
• AMD Radeon R7 200 Series


EN:

As it says in the title, I don't know why OBS on my computer can't turn on. I love OBS so I can't imagine my life without it :)

It looks like this: I always had OBS turned on normally as always, but suddenly something broke. Just when I turn it on like I always do, it doesn't turn on. But while it does, it shows up in the task manager under the "services" tab as if it was trying to turn on. I can also add that my camera lights up when I try to launch the program. Please help, I turn on OBS as an administrator, which additionally has "Run in Windows 7 compatibility mode" in the properties.

COMPUTER PARAMETERS:
• Windows 7 Ultimate 64 bit
• 8 GB Ram
• Intel (R) Core (TM) 2 Quad CPU Q9400 @ 2.66 GHz, 2670 MHz (4 core) processor
• AMD Radeon R7 200 Series
 

Bułka

New Member
Dosyć leciwy sprzęt masz, może poszukaj pliku z zapisem logu.

Problem tylko w tym, że jakby on się próbuje włączyć więc loga nie generuje bo żaden error nie wyskakuje... a jeśli nawet jakimś cudem byłbym miał loga, to gdzie go mogę znaleźć? Konkretnie gdzie w folderze obs-studio no chyba że to nie tam się to generuje

W czym dodatkowo muszę dodać że wcześniej wszystko śmigało tak jak należy więc no...
 

Tomasz Góral

Active Member
Plik logu generuje się zapewne w folderze AppData (ukryty folder).
Być może masz w konfigu coś co nie pozwala na poprawny start OBS, sugestia gdy już znajdziesz folder z konfiguracją zmień mu nazwę i dopiero uruchom OBS, wtedy uruchomi się jak by na świeżo.
 
Top